OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 XI 2014 R.

34 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 23 XI 2014 r.

1. Dzisiaj przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego, będąca Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 17.00 nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

1. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Po każdej mszy św. będą rozdawane poświęcone opłatki wigilijne.

1. W najbliższy piątek w ramach modlitwy o intronizację Najświętszego Serca Pana Jezusa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 do 17.00

1. Kalendarz liturgiczny w bieżącym tygodniu:

16 XI – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, kapłana i

Towarzyszy

1. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela (23 XI ) godz.8.00 – dziękczynno – błagalna z prośbą o zdrowie i Boże

błogosławieństwo dla Stefanii

godz.11.00 – ++ Narcyz, Jan Maziarzowie, + Jerzy Uziak, +Jacek

Waląg i za wszystkich zmarłych z rodziny Maziarz i

Łacnych

godz.19.00 – + Zdzisław Pstrowski

Poniedziałek++ Maria, Eugeniusz Guzik oraz zmarli rodzice z obu stron

Wtorek – + Mieczysław Krzyżak (3 r. śmierci)

Środaw intencji powstania w naszej parafii wspólnoty dla intronizacji Najśw. Serca

Pana Jezusa z prośbą o zdrowie dla chorej Ewy Nowosiadek – krajowego

moderatora wspólnot

Czwartek+ Józef Goman (4. r. śmierci)

Piątek + Zdzisław Suszycki i za zmarłych z rodziny

Sobota godz. 8.00 – za parafian

Niedziela (30 XI ) godz.8.00 – + Andrzej Wojciechowski

godz.11.00 – w intencji Marcelka ( od babci)

godz.19.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata w 79. r. urodzin p. Janiny Lewandowskiej

1. Bardzo serdecznie dziękujemy p.Beacie, Ryszardowi i Alicji Szajda oraz p. Hubertowi Pawka, p.Weronice Łasiuk i p. Zofii Jasińskiej z ulicy Leśnej za przygotowanie naszego kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Letniej 3,4,5,6,7.
  1.  Dziękujemy pomysłodawcom i wykonawcom dekoracji, która tu przy ołtarzu nawiązuje do dzisiejszej Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

„ Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa”