OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 XI 2014 R.

31 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 2 XI 2014 r.

1. Rozpoczęliśmy czas szczególnej modlitwy za zmarłych. W tym tygodniu będziemy polecać ich w modlitwie wspominkowej od poniedziałku do soboty włącznie. Wypominki codziennie o godz. 17.30. Dzisiaj o godz. 14.00 procesja z modlitwami za zmarłych na cmentarzu w Zaborze Wielkim oraz poświęcenie nowego krzyża.
  1. Serdeczne podziękowanie dla darczyńców na rzecz naszego seminarium duchownego we Wrocławiu. Bóg zapłać państwu Gospodaryk, Hubaj, Dziwer, Suchińskim, Krzyś, Watracz, Jaworskim i Czerwony. Bóg zapłać także tym, którzy złożyli na rzecz seminarium ofiary pieniężne.

1. Dziękujemy tym, którzy w ostatnią środę porządkowali nasz cmentarz parafialny przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Kalendarz w bieżącym tygodniu:

4.XI – wspomnienie św. Karola Boromeusza

1. INTENCJE MSZALNE W TYGODNIU:

Niedziela (2 XI ) godz.8.00 – + Teodor Matuda (7.r. śmierci)

godz.11.00 – za zmarłych członków Żywego Różańca

godz.19.00 – za zmarłych z rodziny Krzemianowskich i Górków,

++ Józef Górka, Stanisława, Jan Mazur

Poniedziałekza zmarłych polecanych w wypominkach

Wtorek+ Zbigniew Chyliński         / g.14.30 – msza św. pogrzebowa/

Środa+ ks. Michał Kawulka (Żywy Różaniec)

Czwartekza zmarłych rodziców i siostry; rodzice: ++ Janina, Władysław Książek

siostra: + Elżbieta Ochej

Piątek – dziękczynno – błagalna w 30. rocznicę urodzin Piotra z prośbą o wyzwolenie

z nałogów, potrzebne łaski i opiekę Matki Boskiej Nieust. Pomocy

Sobota godz. 8.00 – w intencji parafian

godz. 16.00 – msza św. w Lubiatowie połączona z wypominkami

Niedziela (9 XI )

godz.8.00 – ++ Wacława, Tadeusz Bedlińscy

godz.11.00 – ++ Mieczysław, Stefania Lotycz, ++ Maria,Władysław Pitak

godz.19.00 – + Piotr Kunik (25r. śmierci) i za zmarłych rodzicow i rodzeństwo z obu stron

1. Bardzo serdecznie dziękujemy p. Adolfinie i Stanisławowi Grudzińskim, p. Bożenie Bal i p. Zdzisławie Pryszcz za przygotowanie naszego kościoła na Uroczystość Wszystkich Świętych i dzisiejszą niedzielę. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodziny z ul. Willowej 16.
  1. W ostatnim czasie zostali odwołani do wieczności + Adela Krzyżak, + Marian Szajda. Wieczny odpoczynek…

„ Bóg wszelkiej pociechy niech kieruje naszym życiem w pokoju i udzieli nam swojego błogosławieństwa”