OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 V 2014 R.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 V 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Okres Wielkanocny zbliża się ku końcowi. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Począwszy od dzisiejszej niedzieli do środy włącznie trwają Dni Modlitw o urodzaje, a od piątku  Nowenna do Ducha Świętego. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 V 2014 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 V 2014 R.

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18 V 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Dla przypomnienia:

Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje na potrzeby misji zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego za pozwoleniem władz kościelnych i państwowych. Szczegółowe informacje na ulotkach rozłożonych na ławkach w kościele oraz na afiszach w przedsionku i na tablicy ogłoszeń.

W Miękini zbiórka odbędzie się

20 maja (wtorek) br.

 w godzinach od 11-tej do 15-tej

na parkingu kościelnym. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 V 2014 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 V 2014 R.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA –  DOBREGO PASTERZA – 11 V 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Dzisiejsza, 4. niedziela Wielkanocna, jest tradycyjnie nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza. Jest to dzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Nie bójmy się modlić o powołania do życia konsekrowanego, gdyż każda osoba poświęcona Bogu to wielki dar nie tylko dla rodziny, ale także dla wspólnoty parafialnej i całego Kościoła. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 V 2014 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 V 2014 R.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY – 4 V 2014 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Zatroszczmy się o to, byśmy nie tylko posiadali w domu Pismo Święte, lecz je czytali, wspólnie czy indywidualnie rozważali i w ten sposób pogłębiali naszą wiarę.

We wtorek, 6 maja – święto Apostołów Filipa i Jakuba. W czwartek, 8 maja –  uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Rozpoczęliśmy miesiąc maj, tradycyjnie poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej, a w niedziele o 17-tej. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 V 2014 R.