OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 II 2014 R.

SIÓDMA  NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  –  23 lutego 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Piątek 28 lutego będzie Ogólnopolskim dniem modlitwy i postu za Ukrainę. Prezydium Konferencji Episkopatu Polski zwróciło się do wszystkich wiernych w Polsce z apelem o gesty solidarności i wsparcie dla narodu ukraińskiego w tym szczególnie trudnym dla niego czasie. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 II 2014 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 II 2014 R.

SZÓSTA  NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  –  16 lutego 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Składam szczere gratulacje i wyrazy uznania wszystkim słuchaczom Radia Maryja i Telewizji TRWAM za ich podpisy składane na listach protestu. Wreszcie, po trzech latach i ponad 2,5 miliona podpisów (w tej liczbie także i wasze są), doczekaliśmy się normalnego odbioru Telewizji TRWAM. Na to zwycięstwo trzeba było czekać – w państwie niby demokratycznym – aż trzy lata wśród licznych protestów i manifestacji. Dziękujmy Panu Bogu za to zwycięstwo i korzystajmy z programów tych rozgłośni jak najczęściej. Składam też serdeczne podziękowania tej grupie parafian, którzy o północy z 14/15 lutego chlubnie reprezentowali Miękinię na inauguracyjnej Mszy Świętej w Częstochowie na Jasnej Górze. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 II 2014 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02 II 2014 R.

OFIAROWANIE PAŃSKIE  –  2 lutego 2014

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Dzisiejsze święto Ofiarowania Pańskiego przenosi nas ponownie w klimat Narodzenia Pańskiego. Mamy okazję raz jeszcze spotkać się z naszym Zbawicielem, który przychodzi w postaci Dziecka, aby wybawić nas od panowania grzechu i zła. Tej prawdzie zostaje poświęcona dzisiejsza adoracja przed Najświętszym sakramentem z racji pierwszej niedzieli miesiąca, którą za chwilę rozpoczniemy. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02 II 2014 R.