OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 XI 2013 R.

33 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 17 XI 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     W związku z ostatnimi kataklizmami na Filipinach i w Polsce, dziś zbiórka na pomoc dla pokrzywdzonych. Wg zarządzenia dziś dla Filipin. Niebawem trzeba będzie udzielić także i naszym rodakom pomocy. Pamiętajmy też w modlitwie o wszystkich, których ten tragiczny los dotknął. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 XI 2013 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 XI 2013 R.

32 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 10 XI 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

    Dziś o 16-tej zebranie  ministranckie; chodzi o spotkanie z młodszymi ministrantami i ich rodzicami. Mile będą widziani także i ci chłopcy z rodzicami, którzy chcieliby się włączyć do służby ministranckiej, albo w ogóle starsi ministranci i lektorzy. Dla kandydatów wiek od najmłodszych lat do 5 klasy włącznie. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 XI 2013 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 XI 2013 R.

31 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 3 XI 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Trwamy w Tygodniu Modlitw za zmarłych. Codziennie jest odprawiana  Msza Święta za zmarłych, których poleciliśmy modlitwom Kościoła tegorocznymi Wypominkami. Wczoraj, w Dniu Zadusznym zostały odprawione wypominki w Lubiatowie. Dziś, w niedzielę,  wypominki z rejonu ulic Lipowej, Górnej, Willowej, Leśnej i innych pobliskich o godzinie 17-tej. W następne dni również o 17-tej. W poniedziałek z ulic: Wrocławskiej z wszystkimi bocznymi, Kościuszki również z bocznymi łącznie z całą Sportową, we wtorek – z ulicy Osiedlowej, w środę – z Mrozowskiej i z całego rejonu za Nadleśnictwem, w czwartek – z Dolnobrzeskiej łącznie z przyległymi oraz z Klęką, w piątek – z Zaboru Wielkiego i wszystkie inne które nie zostały oznaczone rodziną polecającą, a także i te, które w tym tygodniu ewentualnie zostaną zgłoszone. W piątek zakończenie Tygodnia Modlitw za zmarłych. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 XI 2013 R.