OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 IX 2013 R.

26 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 29 IX 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     W tym tygodniu, we wtorek, rozpoczynamy nowy miesiąc – październik. Miesiąc różańcowy. Od wtorku nabożeństwa różańcowe; w dni powszednie – bezpośrednio po Mszy Świętej, a w niedziele o 17-tej. Nabożeństwa będą wspólne dla dorosłych i dzieci. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29 IX 2013 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 IX 2013 R.

25 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 22 IX 2013

     9.oo – za +Mariana Kowalewskiego;

    11.oo – w intencji Maji Marii Suchińskiej i Maji Marii Tomkowicz z okazji ich chrztu;

    19.oo – w intencji Anny i Piotra w I rocznicę ślubu.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

          Dzień 29 września przeżywamy w naszej Parafii jako Dzień Wieczystej Adoracji. W tym roku przypada akuratnie w niedzielę – za tydzień. Ze względu na niedzielę, program tego dnia będzie nieco inny niż zwykle. Mianowicie – Dzień Wieczystej Adoracji rozpoczniemy Mszą Świętą o 9-tej, a po niej chwila wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem zakończona błogosławieństwem eucharystycznym. Potem następna Msza Święta wg programu niedzielnego o 11-tej i po niej nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu na całe popołudnie niedzielne aż do wieczornej Mszy Świętej. W programie całego popołudnia przewidziane są wspólne adoracje: o godzinie 15-tej – Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 17-tej – różaniec, część chwalebna, o 18.3o – Nieszpory Eucharystyczne, o 19-tej Msza Święta wg niedzielnego programu, a po niej – zakończenie Dnia Wieczystej Adoracji. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22 IX 2013 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 IX 2013 R.

24 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 15 IX 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

     Dzisiejsza trzecia niedziela września jest Dniem Środków Społecznego Przekazu. Podczas Mszy Świętych składamy ofiarę na Wrocławskie Radio Rodzina. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom.  

W ramach III Tygodnia Wychowania (p. List Pasterski Episkopatu), Triduum ku czci Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży polskiej – od poniedziałku do środy włącznie o godz. 18-tej. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 IX 2013 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 IX 2013 R.

22 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 1 IX 2013

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

    Skończyły się wakacje. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2013/2014 –

W szkole do południa, w kościele po południu: Msza Święta o 18-tej z poświęceniem tornistrów i błogosławieństwem najmłodszych uczniów.

W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca  – nabożeństwa bezpośrednio po Mszach Świętych.

W czwartek i piątek spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego, nowenny Pierwszych Piątków i przed odpustem od godziny 17-tej. Spowiadać będzie także kapłan z poza Parafii. W piątek do południa udam się do chorych z miesięczną posługą sakramentalną. Czytaj dalej OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 IX 2013 R.