Biblioteka parafialna

Rozpoczyna działalność biblioteka parafialna. Oferuje dobre książki chrześcijańskie w niedzielę przed i po mszy św.
Biblioteka jest samoobsługowa – sami zapisujemy kiedy pożyczamy lub oddajemy książki.
Idea jest następująca:
Masz dobrą książkę chrześcijańską (może dobry film) ? Uważasz, że warto aby przeczytali ją inni?
Przynieś ją do biblioteki, a dołączymy ją do zbioru – nadamy numer, dodamy do katalogu.
Niech dobre rzeczy dotrą do innych.

Dodatkowo każdą książkę można ocenić wg skali szkolnej (1-6). Zobaczymy co o tej książce myślą inni.

Uroczystość przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana – fotorelacja

2016.11.19 w Krakowie w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (Łagiewniki) odbyła się Uroczystość przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Udział w niej wzięli pielgrzymi z Miękini.

Pielgrzymka do Izraela: 22-29 marzec 2017 r.

plakat-marzec-2017-6

22-29 marzec 2017 r.

Dzień 1, 22.03.2014 (śr):      PRZELOT DO IZRAELA

Spotkanie na lotnisku Okęcie na 3 godziny przed odlotem. Wylot do TLV o godz. 22.50.

Dzień 2, 23.03 (czw):            CEZAREA – HAJFA – KANA – NAZARET

Po wylądowaniu ok. godz. 3.40 i spotkaniu z przewodnikiem, przejazd do Cezarei Nadmorskiej: zwiedzanie ruin rzymskiego akweduktu. Następnie przejazd do Hajfy: kościół Stella Maris, klasztor Karmelitański, panorama na ogrody Bahajskie i zatokę Hajfa. Następnie przejazd do Kany Galilejskiej, gdzie Jezus przemienił wodę w wino: dla chętnych możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz zakupu wina. Zakwaterowanie w hotelu w Nazarecie. Zwiedzanie Nazaretu: Bazylika Zwiastowania i dom św. Józefa, gdzie mieszkała Święta Rodzina. Obiadokolacja i nocleg. Możliwość uczestniczenia w wieczornym nabożeństwie adoracji Groty Zwiastowania. Czytaj dalej Pielgrzymka do Izraela: 22-29 marzec 2017 r.